YACCO, oleje svetových rekordov

Spoločnosť YACCO, založená v roku 1919 bola jedným z priekopníkov aditivácie základového oleja.

Výskum spoločnosti YACCO v oblasti mazív, účasť v motoršporte a technologické inovácie priniesli úspech, ktorý prispel k presadeniu značky YACCO na trhu.

Celkom 522 svetových rekordov bolo pripísaných na meno spoločnosti YACCO od roku 1931 až do súčasnosti.

Jedným z najprestížnejších rekordov je najazdenie 300.000 kilometrov na ovále bez výmeny oleja a posledný zapísaný rekord je zo septembra 2006, kedy Barb Vincent (Vincent Perrot) dosiahol rýchlosť 530,69 km/h na 250 m s pevným štartom.

Hlavnou devízou pre zachovanie najvyššej úrovne kvality je, že značka YACCO vyrába všetky svoje oleje vo Francúzsku.

motorove oleje

Spoločnosť sídli v Saint Pierre Les Elbeuf, neďaleko od Paríža. Tým je zabezpečené, že všetky oleje YACCO uvádzané na trh v ktorejkoľvek krajine na svete majú rovnaký pôvod a špičkovú kvalitu, ktorú deklaruje nápis Fabrique en FRANCE (vyrobené vo Francúzsku).

YACCO vyrába oleje z veľmi dôsledne vybraných surovín a používanie recyklátov je vo firme YACCO prísne zakázané.

profesionalne oleje

Všetky oleje sú vyrábané na objednávku, čo zaručuje, že oleje YACCO nie sú distribuované zo skladových zásob. Oleje YACCO nenájdete na žiadnej čerpacej stanici alebo v hypermarketoch, len v špecializovaných predajniach autodielov a servisoch. Spoločnosť YACCO si veľmi dôkladne vyberá svojho obchodného partnera, ktorý ju môže zastupovať vo vybranej krajine.

YACCO úzko spolupracuje s niektorými z najväčších svetových automobiliek, ako sú:

BMW, Daimler-Chrysler, Peugeot, Citroen, Renault, Nissan, Porsche, Audi, VW, Seat, Škoda, Fiat, Ford, GM/Opel, Subaru , Mazda, Jaguar, Land Rover, MAN, Mercedes-Benz Trucks, Volvo, Scania, DAF, Iveco a další.

V súčasnosti sa značka YACCO prezentuje v motoršporte pri závodoch Moto3, Suberbike, Superstock, WRC, Dakar, GT Series a ďalších.

motosport

 

Prejsť na produkty

 

Chcem odoberať novinky

Kontakty

M.E.T consulting s.r.o.

+421 911 575 748

info@yaccooleje.sk

yacco logo male